Geresės yra tabako ar elektroninės cigaretės?

Elektroninės cigaretės – visiškai nesenai rinkoje pasirodžiusi prekė, kuri, įdomu, jog sugebėjo suburti itin platų klientų ratą per trumpą laiką. Priežasčių, kodėl taip nutiko, surasti nėra sunku – pagrindines šį kartą ir paminėsiu bei palyginsiu produktą su tabako cigaretėmis, kurios ganėtinai ilgą laiką rinkoje buvo prekė numeris vienas..

Visų pirma, norėčiau pradėti nuo to, jog elektroninės cigaretės, priešingai nei didžioji dauguma piliečių mano, nėra produktas, kuris švaisto laiką ir yra itin neparankus – iš tiesų, šios rūkymo lazdelės gali ne tik pagelbėti finansiškai, tačiau ir sveikatos apsaugos klausimu. Omenyje, sakydamas, jog elektroninės cigaretės užima daug laiko, turiu tai, jog žmonės tiki, kad šį produktą nuolatos reikia atnaujinti, pasitelkiant įvairiausius skysčius ir kitas specialias valymo priemones – nemeluosiu ir dalinai sutiksiu – taip iš tiesų yra, tačiau laikas, kurį sugaišite, bus neįtikėtinai trumpas, o palaipsniui tai gali virsti minimalistine rutina.

Ar elektroninės cigaretės turi esminių požymių, kuriuos pasitelkiant būtų galima teigti, jog šios rūkymo lazdelės yra išskirtinės?  Manyčiau, jog pagrindinis skirtumas yra tas, jog tabako cigaretės pakankamai greitai išsieikvoja, o elektroninės – ne. Taip yra todėl, kad elektroninės cigaretės nėra trumpalaikis produktas, kurį kiekvieną kartą reikėtų įsigyti iš naujo. Esmė tame, jog eikvojasi tik skysčiai, kurie yra pilami į tam tikras produkto erdves – tik šis faktorius turi būti atnaujinamas. Dar vienas neįtikėtinai svarbus požymis yra tas, jog elektroninės cigaretės visiškai nežaloja mūsų organizmų ir ne, tai tikrai nėra mitas. Tikiu, jog teiginys skamba paradoksaliai – rūkymas nekenkia (?) – tačiau visa esmė slypi tame, jog naudojant šią „elektroniką:, organizmas visiškai nepasisavina nikotino ar anglies monoksido, o „įtraukia“ paprasčiausius vandens garus. Kad ir kaip ten bebūtų, būtų svarbu paminėti vieną mintį – elektroninės cigaretės negali tapti alternatyva tabakui – piliečiai, užsiimantys šia rūkymo metodika, teigia, jog troškimas stipresniam dūmui niekur nedingsta.

Visgi, bet kokiu atveju reikėtų pripažinti, kad elektroninės cigaretės yra kur kas naudingesnės, nei kiti tabako gaminiai.

Steam Mop

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*