Kodėl kraustymo paslaugos taip populiarėja?

Sostinėje gyvenimas verda daug intensyvesniu tempu, nei kituose miestuose, todėl kraustymo paslaugos Vilniuje tampa vis populiaresnės. Sostinės gyventojų pėdomis seka ir kitų miestų gyventojai – vis dažniau kraustantis į pagalbą pasitelkiami profesionalai, o ne pasikliaujama giminėmis ir kaimyno mikroautobusu. Tad kokius kraustymo paslaugų privalumus įžvelgia gyventojai?

Žinai už ką moki

Dažnai, pasitelkus į pagalbą giminaičius ar draugus kraustymas tampa malonus, tačiau brangus. Juk daug laiko yra tiesiog iššvaistoma pokalbiams, dažnoms kavos pertraukėlėms ir nesibaigiančioms diskusijoms „o geras, aš ir tokį daiktą turiu“. Draugus reikia nepamiršti ir pavaišinti pietumis, o po persikraustymo „pastatyti“. Kaina auga ant kaip ant mielių. Tačiau socializuotis su draugais ir giminėmis galime ir paprasčiau. Patikėjus kraustymo darbus profesionalams, mokama fiksuota kaina, įkainis žinomas iš anksto ir nereikia sukti galvos dėl kitų žmonių nuotaikos – jūs tiesiog užsiimate tuo kuo reikia – kraustymusi.

Pakraunama talpniau

Pakrauti daiktus į mašiną taip kad tilptų kuo daugiau – menas. Ir tai nereiškia daiktų presavimo. Žmonės, kurie nuolat dirba su kroviniais, geriau vizualiai įsivaizduoja kaip viską sukrauti, ką kur dėti, kad tilptų kuo daugiau. Juk reikia įvertinti daiktų svorį, gabaritus, pavyzdžiui, apačioje turi būti sunkesnės dėžės, o ant viršaus galima krauti drabužių maišus, kurie yra didelių gabaritų, tačiau lengvi. Iš anksto tinkamai įvertinus kiek daiktų yra pervežama, užsakomas reikiamo dydžio transportas ir viskas pervežama vienu metu.

Saugesnis pervežimas

Kraustymo paslaugos teikiamos specialiais krovininiais automobiliais, kurie aprūpinti visa kraustymui reikalinga atributika ir pakavimo priemonės: kartonas, burbulinis popierius, pledai ir kiti reikalingi daiktai. Taip pat automobilyje yra diržai, kuriais visi daiktai pritvirtinami prie automobilio sienų ar grindų, taip užtikrinant krovinio stabilumą.

Pagalba pakuojant

Esant poreikiui, galima užsakyti papildomą paslaugą – krovinių pakavimą. Jei matoma, jog trūksta laiko susipakuoti daiktus, išardyti baldus ir išmontuoti buitinę techniką, galima kreiptis į kraustymo specialistus, kurie padės viską sutvarkyti ir pasiruošti perkraustymo dienai.

Taigi, kraustymo paslaugos išties tampa populiarios, dėl savo privalumų ir patogumo. Vis daugiau žmonių įvertina ir rekomenduoja kreiptis į perkraustymo specialistus.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*