Rūbai internetu – kaip du kart du

Neretai šiuolaikinėje visuomenėje kyla opus klausimas ir priešprieša. Vieni teigia, jog pats patogiausias ir geriausias būdas apsipirkti yra internetas. Kiti teigia, jog internetas nieko vertas ir vienintelis geras būdas įsigyti rūbus yra prekybos centras. Galima teigti, jog susidarė dvi barikadų pusės. Tiek vieni, tiek kiti turi argumentų, kurie jų manymu yra pagrįsti. Visgi, kas geriau: pirkti internetu ar kaip įprasta nuo senų laikų? Vienas iš argumentų, jog perkami rūbai internetu yra prastos kokybės, nepatikimi. Tai tiesa tuomet, jeigu mėgstate lankytis kiniškų prekių internetinėje parduotuvėje. Turbūt visi žino „kokybiškas“ prekes iš Kinijos. Kalbant apie Lietuvos internetines parduotuves, situacija yra kitokia. Prekių kokybė nesiskiria nuo esamų paprastose parduotuvėse, prekės yra tikrinamos bei suteikiama grąžinimo galimybė, jeigu prekė netiktų. Dėl kokybės viskas akivaizdu.

Taip pat dvejojama, jog perkami rūbai internetu yra pinigų švaistymas. Anaiptol, perkant elektroninėje erdvėje, prekės yra pigesnės dešimt ir daugiau procentų. Viskas labai paprasta. Internete nereikia mokėti brangios nuomos kaip prekybos centre, nereikia įdarbinti gausybės pardavėjų ir pan. Tokiu atveju sutaupoma kliento labui, nes prekės kainos nereikia „išpūsti“. Taip pat baiminamasi dėl prekių pristatymo. Jeigu perkama iš tolimų pasaulio kraštų kaip Kinija, Japonija, Australija ir t.t., tuomet prekės kelionė iki jūsų namų truks tikrai ilgai. Visgi kalbant apie prekių pristatymą Lietuvoje yra visiška priešingybė. Visų pirma, daugelis internetinių parduotuvių siūlo nemokamą pristatymą į namus. Kitos šią paslaugą teikia perkant už 50 litų ir daugiau ar taiko tam atskirą minimalų mokestį, kuris toli gražu neprilygsta sugaištam laikui ir išnaudotam kurui, važinėjant po prekybos centrus. Sumokėjus už pirkinį, laukimas trunka vieną arba dvi darbo dienas. Viskas vyksta greitai ir patikimai.

Paprastų parduotuvių šalininkai teigia, jog pirkti internetu rizikinga, nes galima nusipirkti netinkamo dydžio rūbus. Ši situacija neįsivaizduojama, jeigu pirksite atidžiai. Ką tereikia padaryti, tai perskaityti pateikiamų dydžių lentelę, apimtis. Šiuo atveju visuomet pravartu žinoti savuosius išmatavimus ir tuomet galima palyginti bei spręsti, ar prekė tiks. Visuomet, jeigu kyla papildomų klausimų ar neaiškumų, galima drąsiai kreiptis į pardavėją, kuris suteiks visą reikiamą informaciją apie siūlomą produktą. Be to, yra tokių drabužių kaip pavyzdžiui apatinis trikotažas, kurio mes nesimatuojame parduotuvėse, o perkame lygiai taip pat kaip internetu – žiūrime išmatavimus bei dydžius. Šiuo atveju jokio skirtumo nėra kur pirkti. Visgi nemėgstantys parduotuvių elektroninėje erdvėje šalininkai turi dažniausiai nepagrįstus argumentus, kurie tiesiog skatina priešpriešą tarp dviejų pusių. Patogumą ir taupymą vertina visi, o jeigu dar yra iš ko rinktis, tuomet šaunu. Visa tai tik laiko klausimas kada didžiąją dalį pirkinių įsigysime internetu ir nenorėsime pažvelgti į prekybos centrų pusę.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*