Kodėl verta skolintis iš www.minipaskola.lt?

Europiečiai nevengia skolintis pinigų, imti įvairias paskolas ir dabar gyventi taip, kaip svajoja. Tuo tarpu lietuviai šiuo atžvilgiu yra gerokai konservatyvesni: jie neretai iki solidaus amžiaus taupo ir paskolų bijo tarsi maro. Tačiau taip galvoja ne visi. Skolintis nėra gėdinga, nes tai suteikia didesnių galimybių ir leidžia įgyvendinti įvairius sumanymus, kuriems kelią užkerta būtent pinigų stygius.

Neseniai savo paslaugas mūsų šalyje pristatė tarptautinė įmonė „Ferratum Group“, Lietuvoje valdanti jau išpopuliarėti spėjusią svetainę www.minipaskola.lt. „Ferratum“ teigia, jos ji pirmoji Europos žemyne pradėjo teikti nedidelės vertės paskolas. Bendrovės teikiamus privalumus jau spėjo įvertinti ir lietuviai, pasiskolinę nedideles sumas. Šiemet įmonė planuoja plėstis ir veiklą pradėti vykdyti dar bent keliose valstybėse – 20 šalių yra tik pradžia ir ne riba. Palankiai vertinamos ir šios įmonės misija bei vizija – ji planuoja tapti pačia didžiausia smulkiųjų paskolų teikėja visame pasaulyje. Būtent šie užmojai bendrovei suteikia daugiau patikimumo ir leidžia pasitikėti jos vykdoma veikla.

Kuo išskirtinis šis paslaugos teikėjas?

Svetainę www.minipaskola.lt valdanti įmonė vartotojams labai patraukli ne tik dėl to, kad tai tarptautinė kompanija. Ji iš panašias ar analogiškas paslaugas teikiančių įmonių išsiskiria tuo, kad paskolas suteikia asmenims nuo 20 metų (tuo tarpu kitos bendrovės taiko 21-erių ir didesnį amžiaus cenzą). Kai patvirtinama, kad asmeniui gali būti suteikiamas kreditas – taip vadinamoji mini paskola, pinigai pervedami į bet kurio šalyje veikiančio banko sąskaitą. Dar vienas labai didelis privalumas – kad sprendimas, ar asmeniui gali būti suteikiama paskola, priimamas vos per pusę valandos, dažniausia – ir dar greičiau.

Kokie dar kriterijai taikomi paskolos gavėjams?

Kadangi www.minipaskola.lt yra labai patikimas paslaugos teikėjas, jis savo veiklą vykdo skaidriai. Vienas iš keliamų reikalavimų paskolų gavėjams – jie turi turėti nuolatinę gyvenamąją vietą. Pirmasis kreditas negali viršyti 600 litų, o antrą kartą asmuo negali pasiskolinti didesnės nei 800 litų sumos – taip asmuo neįsiskolina ir gali planuoti savo išlaidas. Įmonė savo veiklą vykdo skaidriai ir atsakingai. Kitus kartus jau skolinama iki 2000 litų, o grąžinti šiuos pinigus galima per 90 dienų.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*