Gydytojai apie ciberžolės naudą

Daktarė Sarasvati Sukuman – daktarė-onkologė iš Baltimorės universiteto, remdamasi aibę mokslinių tyrimų rezultatų padarė išvadas ir rekomenduoja įtraukti ciberžolę į savo kasdienį racioną. Apart ryškaus ir intensyvaus skonio, kvapo ir spalvos, kurkuma pasižymi gydomųjų savybių gausa. Onkologė pabrėžia, jog ciberžolėje esantis kurkuminas gali padėti kovoti su diabetu bei ženkliai sumažina susirgimo tikimybę. Taip pat esti tyrimų, įrodančių, jog ciberzole nuo vezio padeda. Itin svarbu pastebėti, jog šis augalas neturi praktiškai jokio šalutinio poveikio. Gydytojos meilė šiam augalui atsirado dar vaikystėje – ciberžolė laikoma pačiu populiariausiu prieskoniu Indijoje, o ši tituluota gydytoja kilusi būtent iš ten. Būtent tai ir sužadino medikės norą plačiau domėtis šio augalo savybėmis.

„Šiai dienai publikuota virš 300 mokslinių tyrimų apie tai, jog ciberžolė padeda gydyti vėžį. Kurkuminas – tai viena iš stipriausių ir perspektyviausių chemoterapijos profelaktikos medžiagų. Taip pat kurkumino vartojimas gali veikti kaip prevencinė auglių formavimosi priemonė.“ Daktarės atlikti tyrimai rodo, jog asmenys, vartojantis bent penkis gramus maltos ciberžolės per dieną, daug rečiau serga vėžių, jų organizme praktiškai nerandami piktybiniai augliai.

Ciberžolė taip pat laikoma imunitetą stiprinančiu produktu. Moksliniai tyrimai rodo, jog kurkuminas mažina blogojo cholesterolio kiekį organizme, mažina trombacitų kiekį kraujyje, taip apsaugodamas organizmą nuo trombų susidarymo ir aterosklerozės. Taip pat šio prieskonio vartojimas padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, todėl ciberžolės vartojimas gali sumažinti diabeto riziką ir net padėti išgydyti II tipo diabetą. Daktarė pabrėžia, jog kurkuminas taip pat gali palengvinti artrito simptomus, sustiprinti atmintį, padėti išvengti sklerozės bei Alzhaimerio.

Kur galima įsigyti ciberžolės

Įsigyti ciberžolės miltelių galite kiekviename prekybos centre ar turguje, tačiau jeigu norite įsigyti patį šakniavaisį, derėtų jo ieškoti specialiuose parduotuvėse. Nereikėtų rinktis pigiausios ciberžolės – dažniausiai brangiau kainuojantis milteliai maišomi su manų kruopom ar net kreida tam, kad padidinti galutinio produkto svorį. Norint išvengti šių problemų siūlome pirkti ciberžolę specializuotuose prieskonių arba sveikų produktų parduotuvėse. Produkto kaina praktiškai nesiskiria, tačiau skonio skirtumą ir naudą pajusite iš karto.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*