Ką moters naudojami kvepalai gali pasakyti apie ją

Nepaisant to, jog per ilgą evoliucijos procesą žmonės pradėjo labiau vadovautis savo protu, o ne instinktais, tačiau neretai mūsų gyvuliškoji prigimtis duoda apie save žinoti. Todėl kvapus, aromatus mes renkamės skirtingai – čia blaivus protas yra bejėgis. Liaudies išmintis byloja : „Širdžiai neįsakysi“ – ši tezė galioja ir renkantis kvepalus, todėl asmens pasirinktas kvapas gali labai daug apie jį pasakyti. Taigi, ką moters naudojami kvepalai gali papasakoti apie jos asmenines savybes ir pomėgius?

Aštrių rytietiškų kvapų mylėtojos

Ši moteris užtikrina tuo, jog jos pagrindinė misija gyvenime – savo esybe puošti savo mylimojo vyro gyvenimą. Šio tipo moterys gražios, labai savimi pasitiki. Jos labai mėgsta dėmesį, yra aistringos. Šios moterys iš tiesų labai moteriškos ir visais įmanomais būdais bando tai pabrėžti. Rytietiškų kvapų moteriškus kvepalus mėgstančios moterys niekada nesiskųs vyrų dėmesio trūkumu.

Gėlių kvapai

Ką apie moterį gali papasakoti gėlių kvapo moteriški kvepalai? Visų pirma, ši moteris – perfekcionistė. Ši moteris visus darbus pabaigia laiku ir viską, ko imasi, padaro tobulai. Nors gėlių kvapo moteriškais kvepalais besinaudojančios damos yra ramios ir disciplinuotos, kas dažniausiai būdinga karjeristėms, jog labai rūpinasi savo artimaisiais, jaudinasi dėl jų. Šios moterys daug dėmesio skiria savo vyrams, noriai jais rūpinasi ir lepina.

Gaivūs kvapai

Gaivius kvapus mėgstančios moterys – optimistės. Jos nesuka galvos dėl smulkmenų. Šis kvapas būdingas karjeristėms, statistika rodo, jog 80% moterų, užimančių aukštus postus, mėgsta būtent gaivaus tipo kvepalus.

Vaisių/šipro kvapai

Moteris, mėgstanti vaisių kvapus – tikra koketė. Ji negali gyventi be vyrų dėmesio, kurio jai tikrai netrūksta. Papūsti lūpas ir kelti scenas, flirtuoti ir žaisti vyrų jausmais jai vieni juokai. Šio tipo moterys nemėgsta daryti svarbių sprendimų – jog vengia atsakomybės o šią naštą dažniausiai „perkelia“ ant vyrų pečių. Tokios moterys traukia tarsi magnetas, jomis tiesiog norisi rūpintis, kadangi gali atrodyti, jog be vyro meilės ir rūpesčio jos tiesiog prapuls šiame žiauriame pasaulyje.

Medienos kvapai

Moterys, mėgstančios medienos aromatus – tai tikrosios geležinės ledi. Jos pasižymi tvirtu charakteriu ir viską sugeba pasidaryti pačios. Šio tipo moterys labiau pasižymi vyriško tipo loginių mąstymu, yra gabesnės tiksliesiems mokslams. Santykiai su šio tipo moterimis klostosi ganėtinai sudėtingai – jos savo gyvenimą dažnai paskiria karjerai, taip pat neretai pasirenka santuokas iš išskaičiavimo. Šios moterys tarsi buldozeris traiško visas jų gyvenime pasitaikančias kliūtis ir pasiekia visko, ko trokšta. Bendraudamos su vyrais jos niekada per daug nepasakoja apie save – paslapties šydu jos apgaubia savo asmenybę, taip sukeldamos dar didesnį vyrų susidomėjimą.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*