Ką turėtumėte žinoti norėdami įsigyti pigų lėktuvo bilietą?

Skydžiai ir kelionės – tai gan brangus malonumas, bet atidžiai išsirinkus kelionės bilietus, sutaupyti yra įmanoma. Nuo to kiek laiko ir pastangų skirsite kelionės paieškai priklausys kiek kainuos jūsų kelionė. Kai kurie apsukrūs žmonės sugeba apkeliauti visą pasaulį be cento kišenėje. Tačiau ką keliautojas turi žinoti, kad sutaupyti ieškant pigaus skrydžio?

Tikriausiai svarbiausias dalykas, kuri turite žinoti, norėdami keliauti tikrai pigiai, tai kelionės laiko svarba. Derinkite kelionę prie pigių skrydžių, o ne atvirkščiai. Kai rasite tikrai pigų skrydį – įsigykite bilietus ir tada pradėkite planuoti savo kelionę.

Taip pat geras būdas rasti pigų skrydį tai nesirinkti kelionės krypties. Pigių skrydžių paieškos sistemoje „kayak.com“ ieškosite ne skrydžio krypties, o kainos. Nurodydami savo išvykimo ir grįžimo vietą pamatysite žemėlapį ir visokiausių kelionių kainas. Pasinaudoję skrydžių planavimo sistemomis pamatysite pigių skrydžių pasiūlymus be kelionės tikslo. Nustatę norimą kainos riba galėsite rasti skrydį palankiausią jums.

Jeigu planuojate tolimojo reiso skrydį su sustojimo, kartais labiau apsimoka nusipirkti atsikurs bilietus nuo pradinio kelionės taško iki sustojimo, ir nuo sustojimo iki galutinio kelionės tikslo. Taip pat patariame sustojimo vietoje praleisti naktį, nes kitaip rizikuosite dėl vėluojančių lėktuvų praleisti savo skrydį. Nusipirkę vieną bilietą mokėsite daugiau, bet net lėktuvams vėluojant būsite nugabenti iki kelionės tikslo, o nusipirkę atskirus bilietus garantijos nebus. Kartais tarpinėje stotelėje oro uostai gali pasiūlyti nemokamą ekskursiją po miestą, kuriai galite užsiregistruoti oro uosto terminale.

Kada labiausiai apsimoka pirkti bilietus, nustatyti nelengva. Jeigu perkate sezoninius bilietus (vasarai, gruodžiui), nusipirkite skrydžio bilietą bent tris mėnesius prieš kelionę, kitais atvejais vertėtu pirkti prieš du mėnesius. Jeigu turite marias laiko, galite gerai pagalvoti ir įsigyti bilietą 10 mėnesių prieš kelionę. Nuolat tikrinkite kainas, kol sulauksite norimos ir tada kuo greičiau pirkite.

Nemažai galite sutaupyti pasitelkę keletą neblogų gudrybių. Dažniausiai manoma, kad avialinijos paskelbia bilietų kainas likus truputį mažiau nei metams iki kelionės, o tada jos ima pamažu kilti. Tačiau ne visi žino, kad oro linijos labai dažnai kainomis manipuliuoja. Žinodami kelias svarbias smulkmenas, šių gudrybių galite išvengti. Jei pastebėjote, kad jums naršant ir ieškant pigaus skrydžio bilieto kainos kyla vos tik į jas pažiūrėjus, žinokite, kad tai automatizuotas procesas, skirtas tam, kad jus įbauginti ir paskatinti įsigyti bilietą kuo greičiau. Tokių manipuliacijų paprastai išvengiama pasinaudojus naršyklės slaptuoju režimu. Kai kuriuose puslapiuose kainos skiriasi priklausomai nuo geografinės padėties. Šiuo atveju kaina gali skirtis dėl kurso svyravimų arba skirtingų jungiamųjų skrydžių taisyklių. Jei niekaip negalite rasti pakankamai pigaus skrydžio, galite pabandyti pakeisti IP adresą.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*