Kaip išsirinkti stilingus akinius nuo saulės ?

Norint įsigyti gerus ir kokybiškus akinius nuo saulės reikia nepagailėti pinigų.  Akiniai nuo saulės –  tai ne tik madingas aksesuaras. Tai būtinybė, ypač kai vasaros metu stipriai padidėja saulės aktyvumas. Nors akiniai yra kur kas dažniau aptarinėjami saugos prasme, negalime  pamiršti ir įvaizdžio. Taigi ką reikia žinoti, kad išsirinkti tinkamus akinius nuo saulės?

Norint kad akiniai derėtų prie jūsų stiliaus, reikia juos pritaikyti prie jūsų veido formos. Akiniai turi išryškinti jūsų stipriausius, gražiausius veido bruožus. Kiekvienas žmogus yra kitoks, todėl ne visi akiniai tiks kiekvienam.  Ovalaus veido savininkams tinka beveik visi akinių modeliai. Smailėjantys, ovalus, kvadratiniai – išsirinkite tokius akinius su kurie labiausiai atspindi jūsų stilių ir asmenybę. Tačiau taip pat svarbu yra nepaskęsti madoje ir nesirinkti per daug išdidintus akinių modelius, nes jie gali išplatinti veidą.

Jeigu jūsų veidas yra kvadratinis, patariame rinktis elegantiškus , lenktus akinius. Akinių apvalumas padės užslėpti griežtą žandikaulį bei veido kampuotumą. Kuo platesni akiniai, tuo labiau matysis veido lieknumas.

Apvalaus veido savininkams akiniai turi suteikti kontrasto. Tam labai tinka platūs, ne per aukšti rėmai, bet venkite visiškai apvalių rėmų ir nebijokite įvairių detalių, kurios tik padės suteikti jūsų veidui išskirtinumo.

Širdies formos veido savininkėms rekomenduojame tokius akinius, kurie sumažintų skirtumą tarp viršutinės ir apatinės veido dalies. Jums tiks įvairiausių formų akiniai – kvadratiniai, stačiakampiai, apvalūs, trapecijos, gulinčio ovalo formos.

Kai išsirinkote sau tinkančius akinius nuo saulės, nepamirškite pasirūpinti akių saugumu. Kai rinksitės stiklo spalvą, išsirinkite natūralius tonus, tokius kaip melsva, pilka, rusva. Kartu su kokybiškais akiniais rasite informaciją apie apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Kad apsaugotumėte akis nuo jų, įsitikinkite, kad akiniuose yra specialiai  apsaugai skirtas filtras. Net kai nešviečia saulė, užsidėkite akinius, nes jie pagerina matomumą ir taip vis tiek padeda apsaugoti akis nuo ultravioletiniu spindulių, kurių spinduliuote net nešviečiant saulei nuolat  yra labai aktyvi. Dėl to ypač populiarūs yra poliarizuoti akinių lęšiai. Tai ypač aukštos kokybės akinių lęšiai, kurie dėl specialios šviesos filtro užtikrina 100% apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Įprasti akiniai tik sumažina šviesos ryškumą, o šie akiniai blokuoja spindulius nuo horizontalių paviršių, taip pat ženkliai padidina matymo ryškumą ir sukuria nepaprastą optinį komfortą. Šie lęšiai yra labai naudingi vairuojantiems, vandens sportą, slidinėjimą mėgstantiems žmonės, arba tiesiog mėgstantiems leisti laiką poilsiaujant prie vandens telkinių.

Patys populiariausi ir aukščiausia kokybę pasižymintys yra Ray Ban akiniai. Ray  Ban yra neginčijamas saulės akinių lyderis pasaulyje. Tai aukščiausios kokybės ir autentiškumo akiniai, kurie šiandien pasižymi inovatyviomis gamybos medžiagomis, moderniu, aukštos kokybės dizainu ir autentiškomis formomis bei spalvomis.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*