Kodėl kieto kuro katilai yra būtini?

Nesvarbu, ar planuojate renovuoti namus, ar paprasčiausiai suvokėte, kad kieto kuro katilai gali palengvinti jūsų gyvenimą – kuo anksčiau pradėsite įgyvendinti idėją, tuo efektyviau gebėsite džiaugtis gaunamais rezultatais. Kieto kuro katilai – pasirinkimas, kurį įvertina vis daugiau tautiečių. Jei anksčiau buvo manoma, kad tai nereikalingas pinigų išmetimas į balą, tai šiuo metu daugelis teigia, kad tai bene pats ekonomiškiausias būdas pačiam apšildyti namus. Viena investicija garantuoja, kad visą likusį gyvenimą galėsite pirkti mažiau malkų, durpių ar anglių. Paprasčiausiai katilai geba sulaikyti ir tinkamai paskirstyti šilumą. O juk atliekamus pinigus mėgstame mes visi.

Ekonomiškumas

Siekiant, kad kieto kuro katilai funkcionaliai atliktų savo darbą, pirmiausia ką reikia pasidaryti asmeniui, kuris nusprendė įsigyti daiktą, tai apsiskaičiuoti, kiek šilumos energijos jam reikia, kad gebėtų apšildyti visus namus. Paprasčiausiai pasirinkus per mažai efektyvų prietaisą galutinis rezultatas yra nepakankamas šilumos kiekis namuose. Tokiu atveju katilai tampa kaip ir nereikalingi, nes visa šiluma vieno deginimo metu proporcingai paskirstoma namuose. Kadangi kieto kuro katilai skirti kaupti šilumai ir esant poreikiui ją tikslingai paskirstyti – rekomenduojame įsigyti kiek didesnės talpos katilą nei jums reikia namuose. Apskaičiuoti tinkamai padės specialistai.

Pliusai, kurie lemia pasirinkimą

Kieto kuro katilai skiriami pagal tai, dėl kokios priežasties pagrindine daiktą perkate. Šiuo atveju pasikonsultavus su profesionalu pavyks atrasti tą variantą, kuris neabejotinai jums tiktų labiausiai. Tačiau visus katilus sieja tie patys pliusai, kaip:

  1. Patikimas ir puikiai atliekantis savo funkciją.
  2. Ilgaamžis. Tuo pačiu suteikiama dar ir papildomą garantija.
  3. Ekonomiškumas, kuris labai ilgai atsiperka (iki pat katilo funkcionavimo galo).
  4. Pats prietaisas nėra brangus, tad investicijos kaštai yra prieinami.

Kieto kuro katilai konkuruoja ir su elektriniu katilu, kuris laimi dėl savų pliusų. Tačiau šiuo atveju didžiausias minusas yra tas, kad jų išlaikymas reikalauja nemažos elektros energijos. Taigi, investuojate į patį daiktą ir jis pats, kad veiktų, reikalauja dar papildomo kiekio energijos. Rodos, ne toks ir geras pasirinkimas. Šiuo atveju kieto kuro katilai tikrai laimi. Dažniausiai dėl ekonomiškumo. Tačiau tai gana normalu, juk žmonės visada stengiasi kuo labiau sutaupyti.

Kieto kuro katilai gali palengvinti žmogaus kasdienybę. Pečiaus kūrenimas yra kur kas intensyvesnis ir daugiau našumo reikalaujantis procesas nei gali pamanyti tie, kuriems niekad neteko su tuo susidurti. Logiška, kur kelis kartus tikrinti pečių ir uždėti reikiamą kiekį kieto kuro nėra toks smagus darbas apie kurį svajojame. Tačiau štai katilai šiuo atveju labai pagelbsti. Jie geba sulaikyti šilumą, kuri yra svarbi siekiant, kad namuose visada būtų tinkama temperatūra.

Nes mes nusipelnėme gyventi geriau.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*