Kur skolintis geriausia – iš draugo ar greitųjų kreditų?

Nors apie tai, kaip reikia planuoti išlaidas ir taupyti nenumatytiems atvejams, kalbama daug, tiesa ta, jog kartais pinigų prisireikia čia ir dabar. Ir tai nebūtinai užgaida įsigyti vieną ar kitą daiktą kartais galime susidurti su nenumatytomis finansinėmis problemomis, kurios tampa tikra našta. Tokioje situacijoje, neturint reikiamos sumos santaupose, belieka kreiptis į artimuosius arba bandyti gauti greitąjį kreditą. Išties dažnai girdime pasvarstymus, ką geriau rinktis, na o nuomonės skiriasi kaip diena ir naktis. Tam, jog galėtumėte apsispręsti, mes pateiksime kelis argumentus, kurie panaikins visas jūsų abejones. Taigi, kur geriausia skolintis nedidelę sumą pinigų?

Anksčiau buvo įprasta skolintis iš draugų ar šeimos narių. Pastarieji pasiryžę padėti bet kokioje situacijoje, o ir palūkanų mokėti nereikia. Visgi, anksčiau tokia praktika buvo populiari dėl to, jog kreditoriai taikiai išties griežtas skolinimosi sąlygas, na o šiandien siūlomos net ir greitos paskolos bedarbiams be užstato. Tai tik dar vienas įrodymas, jog pasiskolinti gali kiekvienas, o jūsų pasirinkimas priklauso tik nuo to, kam taikote pirmenybę. Kalbant apie tai, kodėl verta rinktis kreditorių pasiūlymus, galima išskirti kelis aspektus. Visų pirma tai paskola, kurios sąlygas ir grąžinimo grafiką suformuosite oficialiai. Sąlygos niekada nesikeis ir jums nereikės dėl to jaudintis. Tuo tarpu pasiskolinus iš draugo, gali nutikti taip, jog tam žmogui pinigų prireiks greičiau nei jis manė, na o jūs būsite ir vėl priversti ieškoti, kur gauti reikiamą sumą pinigų. Taip pat būtina išskirti, jog tikrai ne kiekvienas iš mūsų turi draugus, kurie turi santaupų ir gali pas paskolinti. Kiekvienas stengiamės pasiruošti nenumatytiems įvykiams, tad savo santaupas paskolins nedaugelis. Na o taip pat ir jūs patys jausitės nekaip, prašydami žmogaus tokios didelės paslaugos. Žinant tai, jog šiandien suteikiamos net ir greitos paskolos bedarbiams be užstato, galima drąsiai teigti, jog geresnių sąlygų rasti jums nepavyks. Nedidelės palūkanos, lankstus grąžinimo grafikas ir jus apsaugančios papildomos sąlygos, kurios neleis nusivilti. Visa tai gali būti jūsų, jei pasirinksite greituosius kreditus.

Klabant apie skolinimąsi iš artimųjų, privalumas yra tik vienas. Čia dažniausiai iš jūsų niekas neprašys palūkanų, tačiau ar to pakanka tam, jog savo santykiams keltumėte riziką ir visada jaustumėtės skolingi? Taip tikrai neturėtų būti. Galiausiai, galbūt artimiesiems net nenorite atskleisti, jog susiduriate su tam tikrais finansiniais sunkumais, o to išvengti būtų tiesiog neįmanoma. Tai tik dar vienas argumentas, kodėl šiais laikais išties verta pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis, kurios pranoksta net ir paties išrankiausio kliento lūkesčius. Skirkite laiko informacijos patikrinimui ir patys įsitikinsite, jog geresnio sprendimo tiesiog nėra. Skolinkitės saugiai, lengvai ir greitai, na o svarbiausia, oriai.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*