Naujas ar naudotas – kokį telefoną įsigyti?

Nei vienas žmogus negali apsieiti be išmaniojo telefono. Šio būtino prietaiso dėka visas pasaulis tampa daug labiau prieinamas. Vos ne kiekvienas žmogus turi savo išmanųjį telefoną, kuriuo naudojasi kiekvieną dieną. Šitokia prekės paklausa ne tik parodo telefono svarbą mūsų gyvenimui, bet ir sukuria nežmoniškai didelį išmaniųjų telefonų pasirinkimą. Telefono reikia kiekvienam iš mūsų, todėl nieko nuostabaus, kad pirkdami šį nuostabų prietaisą ne tik norime gauti kuo geresnį pirkinį, bet ir sutaupyti pinigų. Naujo telefono beieškant dažnai susiduriame su klausimu: kokį telefoną pirkti būtų protingiausią – naudotą ar visiškai naują?

Dauguma žmonių savo išmanųjį telefoną gauną pirkdami jį su sutartimi. Įsipareigodami mobiliojo ryšio operatoriui jūs gaunate naują telefoną išsimokėtinai. Labai daug žmonių renkasi šį pirkimo būdą, nes jis yra labai paprastas ir patogus. Jūs gaunate  visiškai naują Samsung, Apple, Huawei ar kitą išmanųjį telefoną, o už jį mokėsite tuo pat metu kaip mokėdami už operatoriaus mėnesinį planą. Visiškai naujas telefonas yra labai naudingas, bet prieš perkant telefoną su sutartimi įsitikinkite, kad ji jums yra palanki ir ne per daug brangi. Sužinokite daugiau apie rekomenduojamus modelius, jų funkcijas bei kainas, kurios paveiks prekės kainą. Galbūt jums nereikia daugybės nereikalingų telefono funkcijų ir norite paprastesnio, pigesnio varianto. Jei nepasidomėsite šiais kriterijais ir nepasidomėsite siūlomu planu, rizikuosite stipriai permokėti už to nevertą telefoną. Gerai išnagrinėkite siūlomus telefonus, pasidomėkite įvairiausiomis akcijomis, kur galite rasti šiek tiek senesnį, tačiau jums labiau tinkantį išmanųjį telefoną už daug mažesnę kainą. Atidumas bei žinios padės jums atlikti tinkamus sprendimus ir įsigyti tinkamiausią išmanųjį telefoną.

Pirkti naudotą telefoną ne visada yra saugu. Jei suradus pageidaujamą modelį per skelbimus jo kaina bus daug mažesnė nei naujo modelio, tačiau šitaip perkant išmanųjį telefoną galite nepastebėti daugybės svarbių kriterijų. Iš pradžių jums gali atrodyti, kad jūsų nagrinėjamas, naudotas Iphone telefonas yra sąlyginai geros būklės, tačiau iš pirmo žvilgsnio galite nepamatyti, kad prietaisas turi daugybę gedimų, kurių taisymas jums atsieis kur kas brangiau nei pats telefonas. Akcijų bei išpardavimų stebėjimas yra geresnis variantas, ypač žmonėms, kurių žinios apie mobiliuosius telefonus yra ribotos. Šis būdas leis jums įsitikinti, kad pardavėjas jūsų neapgauna ir gausite nors ir senesnį, bet naują, puikiai veikiantį telefono modelį.

Jei norite gauti kuo geresnį išmanųjį telefoną už labai patogią kainą, geriausią pasiūlymą rasite apsilankę Bekredito.lt . Apsilankę šioje svetainėje rasite įvairiausių prietaisų platų pasirinkimą, kuriuos galėsite išsinuomoti be paskolos, kredito bei lizingo. Šiuo būdu įsigiję išmanųjį telefoną neprisiimsite nereikalingų finansinių įsipareigojimų. Galite mokėti nedideles mėnesio įmokas, o atsiradus net ir menkiausiems nepatogumams greitai nutraukti sutartį. Bekredito.lt leidžia savo klientams atnaujinti net prieš tai nutrauktas sutartis, nepraradus praeitų įmokų. Jei įsigysite telefoną šiuo būdu, jums nereikės galvoti apie naudoto telefono pirkimą, nes už labai patogią kainą galėsite naudotis pačiais naujausiais išmaniaisiais telefonais.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*