Priešgaisrinis dažymas – kokiais atvejais tai būtinas pasirinkimas?

Statybų sektoriuje nuolatos pasirodo naujos paslaugos, galinčios suteikti klientams išties daug naudos. Žinoma, kiekvienas atsirenkame tai, kas mums reikalinga ir naudinga, tačiau galima drąsiai teigti, jog šiandieninis pasirinkimas yra išties milžiniškas. Kalbant apie naujausius pasirinkimus ir tai, kas aktualu daugeliui, gali būti paliestas dažymas. Kodėl? Kas naujo šioje srityje? Jei manote, jog kalbame apie įprastus sienų dažus vidaus ar lauko darbams,- apsirinkote. Šį kartą dėmesio centre specialusis priešgaisrinis dažymas, kuris tampa nauju saugumo ir kokybės standartu daugelyje pastatų. Natūralu, jog senesniuose objektuose tai nėra atlikta, tačiau ko ne kiekvienas naujas pastatas, kuris statomas pagal aukščiausius reikalavimus, domisi šia paslauga ir jos galimybėmis. Taigi, kaip veikia ši paslauga ir kokio tipo objektuose ji turi daigiausiai naudos? Apie tai kiek plačiau ir pakalbėsime.

Pradėsime nuo veikimo principo. Jums derėtų žinoti, jog priešgaisrinis dažymas atliekamas ant metalinių konstrukcijų, laikančiu milžiniškų pastatų svorį. Jo funkcija toli gražu ne išvaizda, o apsauga gaisro atveju. Prie itin aukštos temperatūros šie dažai pakeičia savo savybes, išsiplečia ir tokiu būdu sukuria barjerą, kuris neleidžia karščiui pakenkti pastato konstrukcijai. Kokia viso to nauda? Net ir itin ilgą laiko tarpą neužgesintas gaisras nesukels pastato griūties, kuri būtų pati didžiausia tragedija, kokią tik galime įsivaizduoti. Visgi, tikrai ne kiekvienas mūsų, net ir bijodamas gaisro grėsmės, rinksis tokią paslaugą, tad aptarkime atvejus, kai šis pasirinkimas yra išties būtinas ir svarbus.

Visų pirma – naujos statybos daugiabučiai. Jie patenka į sąrašą dėl to, jog yra daugiaaukščiai, na o juose gyvena išties daug skirtingų žmonių. Net ir vienas netvarkingas elektros įrenginys gali sukelti gaisrą, na o padariniai tokiuose pastatuose gali būti išties milžiniški. Taigi, tam, jog būtų išvengta jų, o tuo pačiu užtikrinta maksimali apsauga gyventojams, naujos statybos butuose tokio tipo dažymas turėtų būti atliekamas be jokių išimčių.

Kitas svarbus pastatų tipas – biurai. Niekam ne paslaptis, jog didmiesčiuose biurų pastatai kyla vienas už kitą didesni, aukštesni ir modernesni, na o kas geriau parodo pastato savininko modernumą, nei maksimalios investicijos į saugumo garantijas. Kiekviena įmonė nori savo darbuotojams suteikti visa kas geriausia, tad jei esate darbų vadovas ar savininkas naujai statomo biurų pastato – pasirūpinkite, jo galėtumėte tai pasiūlyti.

Na ir galiausiai – rizikos grupės pastatai. Tai gali būti suvirinimo ar net duonos kepinių gamykla. Jei dirbama su ugnimi ar tiesiog itin degiais komponentais, tik investicija į priešgaisrinį dažymą gali padėti išvengti milžiniškų nelaimių. Visa tai įgyvendinti gerokai paprasčiau nei tikėjotės, tad pradėkite rinkti informaciją ir jums visi taškai susidėlios į savo vietas.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*